Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Atletický trojboj Petřvald

V pondělí 7. října 2024 se 30 žáků 1. stupně naší školy zúčastnilo již 30. ročníku Lehkoatletického trojboje v Petřvaldě. V letošním školním roce bylo novinkou vyhlášení nejlepších výkonů v jednotlivých disciplínách. Mezi nejlepší běžkyně celého závodu se probojovaly Anička Ždychová z 1. třídy, Julie Hynečková z druhé třídy a Klára Kyasová z 3. ročníku. Nejlepšími skokany a skokankami byli Ondřej Budín a Mia Dekleva z 1. třídy, Melissa Sporinská z 2. ročníku a Lucie Jarolímová ze 4. třídy. V hodu kriketovým míčkem dosáhli na nejlepší výkon prvňáčci Zlatan Havlíček s Anničkou Ždychovou a druhačka Julie Hynečková.

Vyhodnocení trojboje, tedy všech tří disciplín dohromady, dopadlo následovně:

V kategorii 1. ročníku obsadili shodně 2. místo Mia Dekleva a Ondřej Budín a celkovou vítězkou se stala Anna Ždychová. V kategorii 2. tříd zazářila naše děvčata: 3. místo obsadila Julie Klučiková, 2. místo Melissa Sporinská a 1. místo patřilo Julii Hynečkové. Za čtvrté třídy bodovala 2. místem Lucie Jarolímová. Z celkového pořadí škol jsme si dovezli pohár za krásné 3. místo. Všichni sportovci si zaslouží velikou pochvalu za úžasné sportovní výkony. Foto